Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Wykorzystaj swoje możliwości!

Wesołych Świąt!

Facebook

Wszystkie bieżące projekty, oferty i newsy umieszczamy na facebooku. Zachęcamy do polubienia: Sport Control

Aktualna oferta

Dzięki dobrej ocenie poziomu zdolności motorycznych, możemy prawidłowo zaplanować proces treningowy.  Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które wykorzystują system SmartSpeed, SmartJump oraz profesjonalne laboratorium. Skontaktuj się z nami i wybierz idealny wariant dla siebie!

 

 

Współpraca z Lechem Poznań - od orlików do seniorów

 

Sezon 2015/2016 jest dla nas kolejnym etapem współpracy z klubem Lech Poznań. Uczestniczymy w badaniach biochemicznych, ocenie motorycznej oraz fizjoterapeutycznej, praktycznie na każdym szczeblu szkolenia: od najmłodszych orlików do ekstraklasowego zespołu seniorów. Realizujemy standardowe oceny okresowe, testujemy kandydatów oraz zawodników powracających po kontuzjach a także doskonalimy umiejętności w zajęciach indywidualnych. Cieszymy się, że zostaliśmy częścią modelu szkolenia w Akademii Lecha Poznań i możemy współtworzyć projekt jednej z najlepszych Akademii w Polsce.

 

Testy w Błękitnych Wronki

Kolejną drużyną jaką przebadaliśmy był lokalny Klub Błękitni Wronki. Do oceny przystąpili juniorzy młodsi i starsi oraz drużyna seniorów. Wszyscy zawodnicy zostali poddani ocenie poziomu szybkości lokomocyjnej w linii prostej na odcinku 20 metrów. Dodatkowo u juniorów młodszych zastosowaliśmy też YoYo intermittent Recovery test.

 

Czytaj więcej: Testy w Błękitnych Wronki